O nás

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2008, keď sa začala formovať do dnešnej podoby. Patrili sme k nadšencom festivalov, študentských akcií a diskoték v Košiciach. Ozvučovali a osvetľovali sme zo začiatku malé akcie, ako napríklad študentské párty vo V-klube na Jedlíkovej, kde sme naberali skúsenosti. Pôsobením v študentskom Rádiu 9 si prešiel takmer každý člen nášho tímu, čo taktiež pridalo poznatky o zvuku a hudbe do našich hláv.

Po dobu nášho pôsobenia sme už zabezpečovali technické zázemie pri obecných, mestských, ale aj súkromných akciách v takmer každom okrese. Neskôr sa začala spolupráca s festivalom Kobuľa, kde sme opäť nadobudli nové a nové skúsenosti a naša spolupráca pretrváva dodnes.

Dnes sme jednou z popredných spoločností, ktoré zabezpečujú ozvučovanie a osvetľovanie tých najlepších akcií po celom Slovensku. Naši spokojní klienti sú dôkazom toho, že poznatky a precízna práca robí majstrov v našej oblasti. Mladí členovia nášho tímu dodávajú akciám ten správny čerstvý závan.